Po raz kolejny społeczność PitBike zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Parada na ulicach Unisławia, licytacje, jazdy dla dzieci. Będzie się działo!

Będzie parada ulicami Unisławia
Młodzi, jak i bardziej doświadczeni fani dwóch kółek, tradycyjnie przejadą ulicami Unisławia, by zaprosić wszystkich mieszkańców do hali widowisko- sportowej w Unisławiu, gdzie przez cały dzień odbywać będą się licytacje, konkursy, czy degustacje. To nie tylko niepowtarzalna okazja, by na swoim pitbike wyjechać na drogę, ale jednocześnie pomóc.

 -Na paradę ulicami Unisławia zapraszamy wszystkich fanów jednośladów – mówi Paweł Marwitz z Gminnego Ośrodka Kultury. – Społeczność PitBike co roku wspiera nas w organizacji tego wydarzenia. Są to pełni pasji, ale także otwarci ludzie, dlatego zapraszamy nie tylko pitbike, ale wszystkie maszyny, liczymy na Wasze wsparcie i tradycyjnie wyjątkową oprawę kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aukcje i jazdy
Wszyscy, którzy odwiedzą WOŚP w Unisławiu, będą mieli również okazję zobaczyć pit bike w akcji. Na hali zostaną przygotowane jazdy dla najmłodszych dzieci. Odbędą się one na motocyklach elektrycznych za datek do orkiestrowej puszki. – Przekażemy również vouchery na jazdy w wypożyczalni PitBike na torze Głażewo. Ich zdobywcy będą mogli spróbować jazdy na pitbike już w sezonie – dodaje Miłosz Pawlikowski z toru Głażewo. Część na hali odbywać będzie się w godzinach 15:00-19:00

To nie koniec atrakcji związanych z minimaszynami. Jak co roku wszyscy uczestnicy WOŚP będą mieli okazję zaprezentować swoje pitbike w niecodziennej oprawie. Podczas światełka do nieba o godz. 20:00 w parku rozbłysną także PitBike, które zostaną oświetlone na tę okoliczność. 

Zapraszamy do udziału w finale, który odbędzie się 29 stycznia 2023. Szczegółowy harmonogram będzie uzależniony od transmisji telewizyjnych i poznamy go bliżej wydarzenia. 
Śledź na bieżąco: https://fb.me/e/693iOzjiP