Już niebawem startuje sezon zawodów pitbike. Jak co roku zapraszamy w nasze szeregi, osoby, które chciałyby tworzyć z nami świat minimotocykli. 

Propozycja ta szczególnie powinna zainteresować młode osoby, które chciałby spróbować swoich sił w świecie motorsportu, a dodatkowo zarobić na pracy weekendowej. To jest ważny warunek, bo zarówno Mistrzostwa, jak i Puchar Polski Pit Bike odbywają się w weekendy, więc musisz się z tym liczyć. Szukamy osób zarówno chcących pracować na torach asfaltowych, jak i off-road. Oczywiście decydując się na pracę przy zawodach nie musisz deklarować się na wszystkie rundy. 

Jeżeli chcesz dołączyć do ekipy zawodów pit bike, wystarczy, że masz skończone 16 lat. Poszukiwane są osoby zarówno do obsługi techniczne, sędziowie, jak i flagowi. Każdy znajdzie coś dla siebie, co więcej będzie mógł zdobyć doświadczenie w świecie motorsportu.

Zainteresowana? Zainteresowany? Wystarczy wypełnić ankietę, a obsługa zawodów skontaktuje się z wybranymi kontaktami. To jak? Jedziesz z nami? ANKIETA