Wydarzeniem towarzyszącym Mistrzostwom Polski Pit Bike Pit Bike SM na podwarszawskim Autodromie Słomczyn będzie Race of Champions. Jest to wyścig w którym udział wezmą największe nazwiska polskiej sceny wyścigowej. Jednocześnie wszyscy zawodnicy z listy VIP przysłużyły się do rozwoju dyscypliny minimotocykli pit bike.

– Chcieliśmy włączyć się w organizację Mistrzostw Polski Pit Bike SM w wyjątkowy sposób, bo dla nas jest to naprawdę wielkie wydarzenie w kalendarzu zawodów pit bike – mówi Maciej Merchel, właściciel marki MRF. – Race of Champions okazało się strzałem w dziesiątkę, bo udało się nam ściągnąć wielkie nazwiska ze świata wyścigów. Mistrzowie z różnych lat i dyscyplin ścigać będą się na naszym flagowym modelu dla dzieci! Podstawimy im takie same modele pit bike i będą to MRF 80 Runner. Na co dzień motocykl wybierany dla dzieci w wieku 7-10 lat, ale jak widać model uniwersalny, na którym z powodzeniem świetnie mogą bawić się dorośli, zarówno na torach asfaltowych, jak i w terenie. A jak poradzą sobie wielcy na małych kołach? Dowiemy się już 4 września!

Race of Champions poprzedzi wielki finał Mistrzostw Polski Pit Bike SM, wyścig startuje w niedziele o godz. 12:35 i podobnie, jak na całe wydarzenie wstęp również jest wolny.

Kogo zobaczymy w Race of Cahmpions? Dziś rozpoczynają się prezentacje zawodników – znajdziecie je na profilach zawodów pit bike: Facebook i Instagram. Zapraszamy do obserwowania.

MRF Runner 80

Mistrzostwa Polski Pit Bike SM
3-4 września 2022, Autodrom Słomczyn


Wstęp dla publiczności wolny
Zapisy: https://zawodypitbike.pl/mistrzostwa-sm/

Relacja na żywo
Sobota: https://youtu.be/NL04X51PUIQ
Niedziela: https://youtu.be/QlcfZHsAkNk