Nie tylko jazdy na Pit Bike, ale i dmuchańce dla dzieci, pokazy strażackie i pierwsza pomoc, czy ognisko. Tak będzie wyglądało rozpoczęcie wakacji na torze w Głażewie. 

Będzie można skorzystać z wypożyczalni, a na własnych pit bike jeździć na torze za darmo. Wiele atrakcji i rodzinna atmosfera, już w najbliższą sobotę 2 lipca. Akcja wspierana jest przez fundację Lotto. 

Skąd pomysł na akcje Lotto i Pit Bike? Muszę przyznać, że sam jestem motocyklistą, jeżdżę na szosie, a od pewnego czasu również zafascynowałem się minimotocyklami i rozpocząłem treningi na torze. Oczywiście jeżdżę w pełni amatorsko, ale to pokazuje że można spełniać marzenia w każdym wieku, bo podczas treningów u Karola Kruszyńskiego poznałem zarówno wspaniałych ludzi w podobnym wieku, jak i ambitnych zawodników, którzy nie przekraczają metra dwudziestu mówi Piotr Żuk z Lotto, partner wydarzenia. – Dlatego cieszę się bardzo, że podczas pikniku na torze w Głażewie możemy zaprosić do spróbowania jazdy na pit bike, mam nadzieję że to odkryje przed wieloma osobami nową pasję i również się tym zafascynują. Bo bardzo rozwijająca i bezpieczna dyscyplina. Zamrzlik czy Przedpełski też nie zaczynali od razu na dużych motocyklach, też musieli przejść swoją drogę do mistrzostw świata. Mam nadzieję, że dzięki takim działaniom pojawią się w przyszłości kolejni mistrzostwie. Serdecznie zapraszamy, będzie sporo atrakcja dla każdego. 

Rozpoczęcie wakacji na torze Głażewo zaplanowano  godz. 14:00-18:00 Tor znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim, między Toruniem a Bydgoszczą, w niedalekiej odległości od Unisławia.