Przed nami II runda Pucharu Polski Pit Bike Off-Road, która odbędzie się 29 maja w na torze w Głażewie. Zanim jednak minimotocykle ustawią się na starcie, przed zawodnikami intensywne przygotowania.

Najlepsza okazja, by sprawdzić swoją formę oraz przygotować się do startu w zawodach już w ten weekend. Co więcej będziecie mieli okazję trenować pod okiem najlepszej motocrossowej kadry. Na tor Głażewo wraca bowiem znany i lubiany duet trenerski: Marcin Wójcik i Paweł Wizgier. 

CAMP GŁAŻEWO
Zgłoszenia na Camp 14-15 maja 2022 tylko sms-owo. Numer Marcina: 513 028 587

Będzie to idealna okazja do treningów zarówno dla stałych bywalców toru, jak i dla nowych zawodników. -Oczywiście, zawsze warto objechać wszystkie elementy toru przed zawodami. Oswoić się z nawierzchnią a także posłuchać trenerów jaki mają pomysł na pokonywanie poszczególnych odcinków toru – podkreśla Marcin Wójcik. -Jeżeli są osoby, które są mniej doświadczone lub całkiem początkujące to dla nich poprowadzimy inny rodzaj treningu. Głównie skupimy się na technice, pozycjach ciała i nabieraniu prawidłowych nawyków. Tor w Głażewie jest odpowiedni dla wszystkich i tych co jeżdżą szybko i tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Pit Bike. Włodarze toru bardzo dbają o obiekt i świetnie go przygotowują do treningów  – zaznacza Wójcik.

Dwudniowy camp wraz z Marcinem Wójcikiem poprowadzi Paweł Wizgier. – Z Marcinem znamy się bardzo dobrze i bardzo długo, więc bez problemu się rozumiemy – zdradza Wizgier. –Zawodnicy zaś widać, że idą ostro do przodu i to są właśnie owoce ciężkiej pracy. Tor w Głażewie znam dobrze-  podobają mi się te zakręty po bandach wysokich. To super obiekt.